Domy jednorodzinne projekty gotowe, dom, projekty domów – LK & PROJEKT O firmie
LKProjekt Zadzwón do Nas
+48 (12) 411 88 45

Suche

Projektname
Nutzfläche *
von bis
Erweiterte Suche »
* Ohne Garage, Keller, Dachgeschoss, Zusatzräume
« zurück    |    Home / über die Firma

Die Firma LK&Projekt wurde 1991 gegründet. Bei uns arbeiten folgende Personen:

Vorstandsvorsitzender: Leszek Kalandyk
kaufmännischer Direktor: Danuta Kalandyk

PROJEKTIERUNGSGRUPPE

e-mail: biuro@lk-projekt.pl

Magdalena Król

Architektur:

Anna Chudzicka-Matusiak e-mail: anna.chm@lk-projekt.pl

Natalia Kozioł e-mail: natalia.d@lk-projekt.pl

Natalia Korta e-mail: natalia.k@lk-projekt.pl

Eliza Makowska e-mail: eliza.m@lk-projekt.pl

Jacek Drzewiecki e-mail: jacek.d@lk-projekt.pl

Justyna Pustelnik: justyna.p@lk-projekt.pl

Aleksandra Konopka: aleksandra.k@lk-projekt.pl

Klaudia Bożek: klaudia.b@lk-projekt.pl

Bartłomiej Szewczyk: bartek.s@lk-projekt.pl

Pamela Piech: pamela.p@lk-projekt.pl


SEKRETARIAT:

e-mail: biuro@lk-projekt.pl

Magdalena Król

PROJEKTVERKAUF:

e-mail: sprzedaz@lk-projekt.pl
Katarzyna Cyganik

Ewa Górka


WERBUNG UND MARKETING:

Danuta Kalandyk
e-mail: reklama@lk-projekt.pl

Marta Janusz
e-mail: marta.j@lk-projekt.pl

Roman Pavkin
e-mail: redakcja@lk-projekt.pl

REDAKTION:

Chefredakteur:
Leszek Kalandyk
e-mail: kalandyk.leszek@lk-projekt.pl

Marta Janusz
e-mail: marta.j@lk-projekt.pl, redakcja@lk-projekt.pl



koszyk Warenkorb

telefon Kontakt

tel./fax +48 (12) 412 63 73
+48 (12) 411 88 45
e-mail: biuro@lk-projekt.pl
bewerten Sie uns

 
Werbung
PayU
© 2010 LK & PROJEKT SCHNELLSUCHE PROJEKTE VERLAG BAURATGEBER

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zamknij

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików „cookies” i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb Użytkowników. W przeglądarce internetowej można wyłączyć, zmienić ustawienia dotyczące „cookies”. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Cookies

Webmaster&Administrator: Webstar